Haber

“Sen kimsin?” İBB’ye Depremzedelere Yardım Yeni Şafak Yazarı Çelik Kapak Gibi Yanıtlar Aldı

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerle ülke olarak büyük bir yıkım yaşadık. Binlerce insanımız hayatını kaybederken, birçoğumuz da evsiz kaldık. Yaşadığımız bu büyük yıkımda İstanbul Büyükşehir Belediyesi tüm imkanlarıyla yanımızda oldu. İtfaiye, arama kurtarma ve tabii ki sağlık ekipleriyle…

Yeni Şafak Yazarı Ersin Çelik, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin depremi anlatan afişi önünde ‘Pardon siz kimsiniz?’ diye sordu. Sorduğu anda, gizli cevaplar alması çok uzun sürmedi. ?

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremin ardından birçok kurum ve gönüllü depremzedelerin yaralarını sarmak için canla başla çalışıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ilk günden itibaren deprem bölgesindeki faaliyetleriyle gündeme geldi. Nitekim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da sosyal medyada sık sık konuyla ilgili açıklamalar yapıyor.

Ancak İBB’nin depremzedelere verdiği destek bazılarını rahatsız etti. Yeni Şafak Yazarı Ersin Çelik de bu insanlardan biri. İBB’nin afişini paylaşarak ‘Afedersiniz siz kimsiniz’ dedi. diye sordu.

Işık hızında geçmişini hatırladı. FETÖ elebaşı Fethullah Gülen ile ilgili geçmişte attığı tweetler birer birer ortaya çıktı…

Ersin Çelik’in sorduğu soruya büyük tepki geldi.

?

“Gerçekten kimsin?” o sordu.

?

Geçmişi hatırlamak güzel…

?

?

?

?

?

?

?

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu